Dostarczanie mocnych i przekonujących prezentacji z pewnością siebie

Dwudniowe szkolenie na temat tego, jak rozwijać i wykorzystywać swoje doskonałe umiejętności prezentacji, aby wznieść się ponad swoich rówieśników i zostać zazdrosnym mówcą
Przegląd
Kluczowe cele uczenia się

Jak skutecznie ustalać wyniki i strukturyzować prezentację
Utwórz otwory przyciągające uwagę
Osiągnij poczucie osobistej wartości i pewność swoich umiejętności
Zbuduj swój własny, autentyczny i naturalny styl prezentacji
Rozwijaj mistrzowskie techniki zaangażowania
Dostarcz potężne „wezwania do działania”
Zdobądź szacunek i uznanie od każdej publiczności
Poczuj poczucie osobistego rozwoju
Pozbądź się nerwów – raz na zawsze!
Porady ekspertów dotyczące obsługi pytań i odpowiedzi

O kursie

Możesz postawić swoje życie na to, że bez względu na to, jak bardzo boisz się robić prezentacje, że większość twoich rówieśników czuje to samo. Bez względu na to, jak profesjonalny jesteś na arenie korporacyjnej, wszyscy czują się narażeni i narażeni na niebezpieczeństwo, gdy są zmuszeni do prezentacji.

Prezentacje nie muszą być męczącym żołądkiem, którego wielu z nas się boi. Możesz rozwinąć swoje umiejętności prezentacji i wykorzystać je, aby wznieść się ponad swoich rówieśników i stać się jednym z tych zazdrośconych mówców, którzy bez wysiłku przyciągają uwagę publiczności i skutecznie przekazują swoje przesłanie.

Większość świetnych głośników jest zdecydowanie stworzona i nie tak się rodzi. Po prostu zostali wtajemniczeni w tajemnice mistrzowskiej prezentacji i mieli okazję ćwiczyć i doskonalić te umiejętności do perfekcji. Teraz ty także możesz poznać te tajemnice.

Twój doświadczony instruktor ułatwi ci naukę. Ten intensywny i praktyczny kurs jest pełen możliwości interakcji i uczestnictwa w bezpiecznym i wspierającym środowisku. Już nigdy więcej nie będziesz się obawiać prezentacji!

Kto skorzysta

Ten program jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się strachu podczas tworzenia prezentacji, aby zwiększyć ich pewność siebie i upewnić się, że dają mocne i efektowne prezentacje.