Klasa mistrzowska pisemnej komunikacji

Kluczowe cele uczenia się Poznaj, jak zmieniło się czytanie w erze informacji …
Terminy do ogłoszenia.

2-dniowy kurs szkoleniowy: Awansuj swoje umiejętności pisania na wyższy poziom. Dowiedz się o pisaniu na głębszym, bardziej zaawansowanym poziomie i umieść to w swoim stylu, aby interesariusze czytali i pozytywnie reagowali na Twoje wiadomości.

Przegląd
Kluczowe cele uczenia się

Rozpoznaj, jak zmieniło się czytanie w tym wieku informacji i jak odpowiednio pisać
Oceń swój profil osobowości i jego wpływ na pisanie
Przeanalizuj styl czytania swojego czytelnika, aby lepiej dostosować styl pisania do jego potrzeb
Dowiedz się, jak budować relacje, zamiast rozbijać je w procesie komunikacji
Dowiedz się, jak szybciej pisać dokumenty biznesowe za pomocą formuły PWEF
Dowiedz się, jak pokonać blokadę pisarza, aby zwiększyć szybkość i wydajność
Zidentyfikuj podstawy dobrego układu strony
Korzystaj z narzędzi do pisania neurolingwistycznego, aby tworzyć relacje z czytelnikami
Poznaj kluczowe elementy potężnego streszczenia

O kursie

Sztuka pisania biznesowego zmieniła się w ciągu ostatnich 20 lat. Długie frazy i żargon, „łatwość w biznesie”, która była znakiem rozpoznawczym pisania w biznesie w przeszłości, miały swój dzień.

W pisaniu biznesowym mniej znaczy z pewnością więcej.

Kiedy piszemy, musimy zaangażować czytelnika i zachęcić go do opracowania często długiego dokumentu. Przede wszystkim dokument biznesowy jest narzędziem sprzedaży i musi być napisany z myślą o czytelniku, aby stworzyć lub wzmocnić najważniejsze relacje biznesowe.

Aby to zrobić, ważne jest, aby rozumieć zarówno siebie samych jako pisarzy, jak i czytelników przygotowywanych przez nas dokumentów. Jeśli nie znamy czytelnika, musimy pisać dla odbiorców z całego mózgu.

W tym kursie omówiono narzędzia, które pomagają komunikować się z konkretnymi czytelnikami, a także trudną czytelność całego mózgu.

Korzystanie z zajęć na laptopie; będziesz ćwiczyć pisanie z informacją zwrotną, aby utrwalić teorię z dnia. Ten kurs został opisany jako „więcej niż kurs pisania, ale zupełnie nowy sposób patrzenia na sposób, w jaki się komunikujemy”.

Na tym kursie wymagane są laptopy. Uczestnicy muszą upewnić się, że nie mają firmowych zapór ogniowych na swoich laptopach, które ograniczają poza dostawcami Internetu. W razie wątpliwości skontaktuj się z działem IT.

Kto powinien uczęszczać

To zaawansowany kurs w naszej pisemnej serii komunikacyjnej. Jest zgodny z naszym programem „Pisemna komunikacja i przygotowanie raportu. Koncentruje się na bardziej zaawansowanych koncepcjach psychologicznych i wykorzystuje je w nauczaniu nowych umiejętności i technik w perswazyjnym pisaniu.

Ci, którzy skorzystaliby z tego kursu, wcześniej doceniliby pisemną komunikację i jej znaczenie w środowisku korporacyjnym.

Jest odpowiedni dla tych, którzy chcą poprawić komunikację z interesariuszami, bez względu na to, czy są to koledzy, menedżerowie, klienci, dostawcy, klienci czy potencjalni klienci