Presenting to Influence – Prezentowanie wpływu

Prezentowanie wpływu

Kluczowe cele uczenia się Pod koniec programu będziesz …
Terminy do ogłoszenia.

2-dniowy kurs szkoleniowy. Popraw swoje prezentacje i osiągnij większą osobistą efektywność w miejscu pracy.

Przegląd
Kluczowe cele uczenia się

Pod koniec programu będziesz mógł ulepszyć swoje prezentacje i osiągnąć większą osobistą efektywność w miejscu pracy poprzez:

Demonstrowanie strategii skutecznego przygotowywania, prób i dostarczania formalnych prezentacji
Przekonywanie głosem
Ćwiczenie konkretnych technik wokalnych, aby wpłynąć na odbiorców
Wykazanie się skutecznym językiem ciała w prezentacji z pewnością siebie
Ocena wpływu własnych prezentacji
Opracowywanie praktycznych strategii przezwyciężania nerwów i radzenia sobie z lękiem związanym z wydajnością
Zabawy w przyjemnym i wspierającym otoczeniu

O kursie

Możesz postawić swoje życie na to, że bez względu na to, jak bardzo boisz się robić prezentacje, że większość twoich rówieśników czuje to samo. Bez względu na to, jak profesjonalny jesteś na arenie korporacyjnej, wszyscy czują się narażeni i narażeni na niebezpieczeństwo, gdy są zmuszeni do przedstawienia prezentacji.

Prezentacje nie muszą być męczącym żołądkiem, którego wielu z nas się boi. Możesz rozwinąć swoje umiejętności prezentacji i wykorzystać je, aby wznieść się ponad swoich rówieśników i stać się jednym z tych zazdrośconych mówców, którzy bez wysiłku przyciągają uwagę publiczności i skutecznie przekazują swoje przesłanie.

Większość świetnych głośników jest zdecydowanie stworzona i nie rodzi się w ten sposób. Po prostu zostali wtajemniczeni w tajemnice mistrzowskiej prezentacji i mieli okazję ćwiczyć i doskonalić te umiejętności do perfekcji. Teraz ty także możesz poznać te tajemnice.

Twój doświadczony instruktor ułatwi ci naukę. Ten intensywny i praktyczny kurs jest pełen możliwości interakcji i uczestnictwa w bezpiecznym i wspierającym środowisku. Już nigdy więcej nie będziesz się obawiać prezentacji!

Kto skorzysta

Ten program jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się strachu podczas tworzenia prezentacji, aby zwiększyć ich pewność siebie i upewnić się, że dają mocne i efektowne prezentacje.

Przejdź na stronę kursu